BAJO

Žvejky pro potěšení a zábavu

Pojďme obnovit českou značku žvýkaček a šířit ji do zemí EU.

BAJO před 40 lety

BAJO budoucnosti?

  • Přírodní žvýkací hmota od domorodců z mexických pralesů.
  • Pestré, atraktivní obaly vždy v souladu s vloženými obrázky.
  • 6 obalů/příchutí u každé série.
  • Velkoformátové obrázky 10 x 8,5 cm na kvalitním papíru.
  • Každý měsíc nová série fotografické kvality.
  • Série o počtu 42, 54, 66, 78, nebo 90 obrázků.

BAJO ve standardním provedení

Pokud se od začátku nezačne ve vlastní malovýrobně v Česku, tak žvýkačky bude vyrábět jeden ze zavedených zahraničních výrobců. Zavedený, ale ne úplně nejvhodnější formát může být jako tyto žvýkačky Turbo z Turecka, nebo podobný formát Gorila z Portugalska.

BAJO většího formátu

Tyto žvýkačky Čunga Lunga vyrábí makedonská firma Makpromet. Výhodou je větší balení, obsahující 5 malých žvýkaček v samostatném obalu. V tomto případě v tetování. Řešení je to téměř ideální. Obal by zůstal stejný. 5 malých tetování by se nahradilo papírky s reklamním sdělením, jejichž vedlejší účel by byl uložení vyžvýkané žvýkačky. Mezi to by se zabalil velkoformátový obrázek. Je ekonomicky výhodnější, zabalit jeden cenově nákladný obrázek ke žvýkačce o váze 15 gramů, než ke 4 gramové. Jako jsou žvýkačky Turbo výše.

Unikátní obrázkové žvýkačky

Žvýkačky s obrázky jsou vzácným zbožím nejen v Česku, ale ve většině zemí Evropy. BAJO by mohlo nastartovat novou vlnu zájmu o žvýkačky s přílohou, díky každý měsíc nové sérii obrázků. Za tím účelem hledám vhodná témata, dostupná výměnou za propagaci například knižních encyklopedií.

Jednou použité téma už se nebude vícekrát opakovat, pokud se nebude zásadním způsobem odlišovat od předchozí série. Například vznikne série s motýly. Budou to řekněme fotky motýlů na rostlinách. Druhá série budou muset být například kreslení samotní motýly s roztaženými křídly. 

Encyklopedií jsou spousty, ale já hledám něco výjimečného, co mě jako sběratele obrázků a obalů ze žvýkaček zaujme. Co už nemám mnohokrát ve své sbírce. Několik typů už mám.

Staňte se součástí značky BAJO

Hledám partnera

Po zajištění témat do žvýkaček budu hledat ideálně zavedenou firmu s distribuční sítí, která by měla zájem rozšířit své podnikání o žvýkačky s vkládanými obrázky, a vyplnit mezeru na českém i evropském trhu žvýkaček. Pohrávám si s myšlenkou společného podniku zde v Česku, se zavedeným zahraničním výrobcem žvýkaček a místním obchodníkem se zavedenou distribuční sítí. Spojením výroby, distribuce a sběratelství, by vznikla společnost s jedinečnými znalostmi a dovednostmi pro úspěšný vstup na mnoho trhů.

Učiňme rozbalování žvýkaček radostným, nadšeným, plným očekávání. Zvláště pro děti.

Kontaktujte mě

V případě zájmu mě prosím kontaktujte mejlem na info@zvejky.cz, nebo telefonicky na čísle 602 678 890 (7 dní v týdnu mezi 8-20 hodin).