Výrobci - Produktistoj

Tato sekce na sběratelském webu Žvejky.cz je určena pro prezentaci výrobců všech typů žvýkaček z celého světa. Žvejky = české slangové slovo pro chewing gums

Nabízíme založení vizitky každé firmě z oboru, která o to projeví zájem. Představte zde svým budoucím obchodním partnerům a zákazníkům historii a plánovanou budoucnost své firmy. Na kvalitních velkých fotografiích ukažte, na jaké typy žvýkaček se zaměřujete. Informujte o tom, do jakých zemí žvýkačky vyvážíte a kde byste rádi získali nová obchodní zastoupení. Uveďte kontakty na konkrétní obchodníky, se kterými se může zájemce o uzavření obchodu spojit. Vy prezentujte kvalitu žvýkačky, cenu, chuť... My vyzdvihneme krásu vašich obalů.

Publikujte novinky a zajímavosti nejen na svém, ale taky na našem profilu facebook.com/Zvejky.cz . Nové produkty s detailními obrázky a aktuální informace o vaší firmě. Naším cílem je koncentrovat velké množství ZAJÍMAVÝCH informací o žvýkačkách na jednom místě, pod jednou originální a nezaměnitelnou značkou. Příspěvky v rodném jazyce a jednom světovém jazyce od mnoha subjektů, přivedou na jedno místo návštěvníky z celého světa.

Naše značka Žvejky.cz je zatím takřka neznámá v rodném Česku. Za hranicemi Česka je znalost značky nulová. Společně to ale můžeme změnit ve prospěch všech zúčastněných. Postupem času vy zvýšíte prodeje a my rozšíříme naši sbírku. Spojme síly a vybudujme centrum, kde se budou potkávat výrobci, obchodníci i spotřebitelé. Dnes takové místo neexistuje.

Cena? Nežádáme vás o peníze. Mohli bychom stanovit podmínku, že spolupracující firmy nám musí zdarma poskytovat vzorky svých obalů do naší sbírky. Nic takového neuděláme, protože žvýkačky jsou náš život a chceme je co nejvíce zviditelnit. Protože to už není oboustranně výhodná spolupráce, ale obchod. Něco za něco. Jestliže výrobce sám uzná, že by mohlo být zajímavé nás pravidelně zásobovat svými obaly, budeme pochopitelně velmi rádi. Díky tomu by vznikla jedinečná ucelená kolekce neporušených obalů. My rádi zaplatíme poštovné i výrobní cenu obalových materiálů. Stále to bude nesrovnatelně levnější, než cestovat po světě a kupovat drahé žvýkačky u obchodníků.

Založíme a povedeme archiv obalů a příloh ze žvýkaček, které v průběhu času vyprodukujete. Jakmile nám sponzoři pomohou s vytvořením onlajn katalogu žvýkaček, budeme v něm všechny obaly publikovat. Firmy tak nikdy nebudou zcela zapomenuty ani po svém zániku. Díky úzké spolupráci jednou pro vždy uchováme tento obalový materiál v Českém Muzeu kuriozit. Kolik jiných oborů se tímto může chlubit?

Podívejte se, proč chceme získávat obaly přímo od výrobců.

Napište nám na info@zvejky.cz. Těšíme se na spolupráci.

Použité obaly jsou žádanější. Je ale mnoho obalů, které nejdou bez poškození otevřít/rozbalit. Může jít o obaly od lízátek se žvýkačkou, malé sáčky s kuličkami, nebo krabičky a další obaly. Byla by škoda takové obaly ve sbírkách neuchovat jenom proto, že se při rozbalování hodně poničí. Některé obaly jsou jenom zmačkané.

Jiným kus chybí, nebo jsou hodně potrhané.