Velkoobchod žvýkaček s přílohou

Jako součást sběratelského webu Žvejky.cz zahajuje provoz velkoobchod specializovaný na žvýkačky s přílohou (s obrázkem, samolepkou, tetováním). Hledáme obchodníky, kteří společně s námi navrátí tento typ žvýkaček zpět na pulty českých obchodů, cukráren, trafik a na další místa. Nechceme prodávat pouze žvýkačku, ale taky zábavu. Učinit rozbalování žvýkaček aktem vzrušujícím, nadšeným, plným očekávání. Nabídnout potěšení nejen pro chuť, ale i pro zrak a někomu snad i pro volný čas. Poznávejte svět na mnoha sériích obrázků a samolepek ze žvýkaček.


Skutečný internetový obchod (ibchod) prozatím nemám, protože mám za to, že to pro začátek při zaměření na obchodníky není to nejdůležitější. Nějaký čas bude k prodeji a propagaci sloužit přímo tento web. Naleznete zde základní informace, přehled žvýkaček v prodeji, mapu prodejních míst, objednávkový formulář a samozřejmě návody pro obchodníky i spotřebitele/sběratele.


Jste obchodník?

Žvýkačky s přílohou nelze vnímat stejně, jako ostatní typy žvýkaček na trhu. Jste připraveni s nimi obchodovat? Pokud naše žvejky nemají být ležáky, ale rychloobrátkové zboží, musíte akceptovat odlišný přístup k jejich prodeji, i k samotným zákazníkům. Protože spotřebitele našich žvýkaček bude zajímat i příloha skrytá pod obalem. Podpora sběratelství zvýší atraktivitu Vašeho obchodu a třeba malou měrou přispěje i ke zvýšení tržeb.

Drobná doporučení

  1. Neobchodujte staré série žvýkaček. Mějte v nabídce vždy nové série. Zákazníci nechtějí na vašich pultech vidět po mnoho měsíců, možná i let, stále ty samé žvýkačky (viz. Pedro - věčné retro). Proč by někdo kupoval žvýkačku s přílohou, když obal je stále stejný a ví, že uvnitř neobjeví nic nového.
  2. Podporujte žvýkačkovou turistiku. To je situace, kdy sběratelé za účelem doplnění sbírky obcházejí obchody a hledají nové krabice. Uveďte svůj obchod na mapě prodejních míst našich žvýkaček a získejte nové zákazníky.
  3. Zákazníci budou od každé série hledat krabice s konkrétními sadami čísel obrázků. Budou chodit dělat zkušební nákupy jedné žvýkačky. Buďte vděční za každou zakoupenou žvejku. Protože pokud najdou co hledají, obratem jich dokoupí ještě výrazně více.
  4. Existuje jeden typ obalů, u kterých je možné v krabici nalézt ze sběratelského hlediska vzácné obaly. Umožněte zákazníkům tyto obaly nalézt, nebo je ve volných chvílích nalézejte sami a prodávejte za vyšší ceny.
  5. Nikdy nemíchejte žvejky z více krabic. I kdybyste měli nutkání nahradit téměř prázdnou krabici jiným zbožím. Smícháním krabic sběratelům nabouráte systém a oni to po nákupu snadno zjistí. Pokud si to navzájem sdělí, už u vás ostatní nemusí chtít nakupovat.