Proč spolupracovat?

Jste firma, která vyrábí nebo prodává žvejky? Na tomto soukromém webu se zaměřením na žvejky se můžete prezentovat vizitkou o libovolné velikosti. Je to příležitost představit historii své firmy a svoji žvýkačkovou produkci novým odběratelům i konečným spotřebitelům. Vy prezentujete kvalitu žvejky, cenu, chuť... My vyzdvihneme krásu vašich obalů.

S kolegou pracujeme na tom, aby v Česku, srdci Evropy, vzniklo Muzeum žvýkaček. Česko je pro takový počin ideální zemí, pro svoji bohatou sběratelskou historii. Rádi bychom měli tu čest a stali se dobrovolnými zakladateli a správci ucelené kolekce veškerého obalového materiálu od žvýkaček produkovaných vaší firmou.

Nabízíme oboustranně výhodný výměnný obchod. Založíme vám zde na webu vizitku. Budeme vás prezentovat na webu mezi výrobci žvýkaček, na Fejsbůku, Instagramu a za nějaký čas i v onlajn katalogu žvýkaček. Stačí, když nás budete pravidelně zásobovat veškerým obalovým materiálem z vašich žvýkaček. Vše uložíme, popíšeme a zveřejníme. Díky úzké spolupráci jednou pro vždy uchováme v našem Muzeu krásnou vzpomínku na vaši firmu. Kolik jiných oborů se může chlubit vlastním Muzeem? Navíc s účastí firem Muzeem velmi obsáhlým. Buďte chytří a využijte nás na maximum ke své propagaci.

Napište v několika jazycích něco o své historii i budoucnosti. Na jaké typy žvýkaček se zaměřujete, do jakých zemí je prodáváte. Kam dále se chcete rozšiřovat a mnoho dalšího. Uveďte funkční e-mail i telefon, především ale odkaz na váš web. Pokud znáte webové adresy onlajn prodejců vašich žvýkaček, uveďte je také. Vždyť zvýšení odbytu vašich žvýkaček je i naším přáním. Obchodníci i veřejnost musí vědět, kde mohou vaše žvýkačky kupovat.

Staňte se firmou s lidskou tváří, kterou nezajímá jenom zisk. Je to téměř zadarmo. Buďte průkopníky a prezentujte se na místě, kde vás budou za nějaký čas hledat noví obchodníci i zákazníci nejen z Evropy.

Co vše by se mělo stát součástí ucelené kolekce vaší žvýkačkové produkce? Krabice, všechny druhy papírových a plastových obalů a sáčků, vkládané obrázky, tetování, samolepky, kartičky, žetony..., reklamní materiály, firemní hlavičkový papír, vizitky, a jakékoliv další předměty spojené se žvejkami a vaší firmou. Pojďme společně vaše obaly ukazovat každému, kdo se chce podívat.

Cílem webu Žvejky.cz je samozřejmě oživit zájem o žvýkačky s obrázky a samolepkami. Snad alespoň část výrobců dostane rozum a přestane chrlit haldy odporných a bezcenných tetování, která nikdo nechce. Vždyť i tetování mohou být krásná a vyhledávaná. Podívejte se na ukázku z několika nápaditých sérií.

Napište mi prosím na info@zvejky.cz.